• ARAKOVO u nás v škole

• V piatok 3.5.2024 sme mali v škole veselo. Navštívila nás kontaktná zoo Arakovo s papagájmi Ara a Kakadu. Žiaci sa dozvedeli zaujímavé informácie o papagájoch, mohli ich kŕmiť alebo len tak si ich vziať na ruku a pohladiť si ich. Žiakom sa papagáje páčili a ešte dlho sa o nich rozprávali.

• Súťaž - Dekorácie z odpadu

• V rámci environmentálnej výchovy sa naši žiaci zapojili do súťaže Dekorácie z odpadu, ktorú organizuje ABC - Centrum voľného času v Prešove. Žiaci vytvorili originálne výrobky z rôznych odpadových materiálov, ktoré sme si v škole vystavili a mohli ich obdivovať. Ďakujeme žiakom za ich nápaditosť a snaživosť. Výrobky sme odoslali na vyhodnotenie do Centra voľného času, kde budú vystavené a následne vyhodnotené.

Ešte raz ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zapojii do súťaže.