• Vianočná výzva

• Aj tento rok sme sa zapojili do celoslovenskej zbierky s názvom Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?. Hlavnou myšlienkou je urobiť radosť seniorom žijúcim v domovoch dôchodcov, priniesť im niečo výnimočné do často stereotypných dní, postarať sa o milé prekvapenie a potešiť ich maličkosťou. Preto Vás rodičia prosíme, aby sme spoločne spojili sily a mohli potešiť babičky či deduškov v zariadeniach pre seniorov. Vedzte, že práve Váš malý darček venovaný z lásky môže byť pre niekoho jediným darom, ktorý tieto Vianoce dostane.

Zbierka trvá do 04.12. 2023

ĎAKUJEME

Mgr. Miroslava Kovaľová Kollárová

• Bubnovačka

• Bubnujeme, aby bolo deti lepšie počuť!

Dňa 20.11.2023 sa žiaci našej školy zapojili do desiateho ročníka slovensko - českého podujatia Bubnovačka. Svojim hlasným bobnovaním dali najavo svoj nesúhlas s násilím páchaným na deťoch. Ďakujeme všetkým žiakom za ich účasť na tomto podujatí.

Mgr. Iveta Orenčáková