• Otvorenie multifunkčného ihriska

• Dňa 8. 5. 2015 sa v areály našej školy konalo otvorenie multifunkčného ihriska. Pán starosta s pani riaditeľkou slávnostne prestrihli pásku a ihrisko bolo odvzdané do užívania žiakom našej školy, ktorí na umelom trávniku môžu hrať basketbal, volejbal, nohejbal, ale aj tenis, mini-futbal či hádzanú. Chceme sa poďakovať pánovi starostovi, ktorý tento projekt zrealizoval v priebehu dvoch mesiacov a žiaci spolu s učiteľmi  môžu ihrisko konečne využívať. smiley

• Deň matiek

• Z príležitosti Dňa matiek Vás pozývame na kultúrny porgram, ktorý si pripravili žiaci našej školy pod vedením triednych učiteliek. Predstavenie sa uskutoční dňa 10. 5. 2015 o 15:30 h v sále nad MŠ. Program sa realizuje v spolupráci s obcou Víťaz a vystupovať budú aj deti z MŠ Víťaz.

• Deň Zeme

• Deň Zeme sme tento rok oslávili výchovno-vzdelávacími aktivitami smerujúcimi k zvýšeniu povedomia žiakov v oblasti triedenia komunálneho odpadu, znečisťovania životného prostredia a  šetrenia energie. V areály školy bola inštalovaná výstava, ktorá bola zameraná na vyjadrenie vzťahu žiakov k našej planéte a k jej ochrane.

Milostiplné a požehnané Veľkonočné sviatky

Vám želá

kolektív ZŠ Víťaz

• Riaditeľské voľno

• Dňa 27. 3. 2015 udeľuje riaditeľka Základnej školy vo Víťaze  riaditeľské voľno z príležitosti rezortného dňa pracovníkov školstva.

V tento deň sú všetci žiaci odhlásení zo stravy.

• Zápis žiakov do 1. ročníka

• Oznamujeme rodičom predškolákov, že zápis do 1. ročníka sa bude konať 4. 2. a 5. 2. 2015, v čase od 10:30 do 16:00 v budove ZŠ. Na zápis je potrebné priniesť, občiansky preukaz, rodný list dieťaťa a poplatok 21,50 eur na školské pomôcky do 1. ročníka. Poplatok zahŕňa písanky s predtlačou, učebnicu anglického jazyka, zošity, plastelínu, voskovky, farebné papiere, výkresy a žiacku knižku.

• Vianočná besiedka

• Milí rodičia, starí rodičia,

pozývame Vás na Vianočnú besiedku žiakov našej školy, ktorá sa uskutoční dňa 18. 12. 2014 o 9:00 v sále nad MŠ. Vianočná besiedka bude spojená aj s burzou, kde si budete môcť prezrieť rôzne žiacke vianočné dekorácie. Ich kúpou prispejete na materiál, kotrý bol použitý pri ich výrobe. Veríme, že spolu s nami zažijete príjemnú vianočnú atmosféru a zároveň sa potešíte z výkonov žiakov našej školy.

• Detský čin roka

• Milí žiaci!

V týchto dňoch prebieha projekt s názvom Detský čin roka. Každý z vás môže dať svoj hlas jednému zo skutkov v každej zo šiestich kategórií a tiež v Cene Sašky Fischerovej - Malý Veľký čin. Jednotlivé príbehy si môžete prečítať tu:

Príbehy ktoré vás najviac oslovia nahláste vašej triednej pani učiteľke do 26. 11. 2014. Je potrebné nahlásiť kategórie a písmená listov (napr. 1. kategória - list A, 2. kategória - list C...)

Detská porota (teda vy) rozhodne o tom, ktorých sedem skutkov získa ocenenie. Deti, ktorých dobré skutky získajú najväčšiu podporu Detskej poroty, budú ocenené na slávnostnom vyhodnotení projektu v decembri 2014.

Každá škola, ktorá sa zapojí do detskej poroty, bude zaradená do žrebovania o vecný dar.

Takže hurá do čítania a hlasovania!!!

• iBOBOR

• Dňa 15. 11. 2014 sa žiaci 3. a 4. ročníka zapojili do celoslovenskej internetovej súťaže iBobor v kategórii Bobríci, kde si každý mohol otestovať svoje schopnosti a vedomosti.

Testy  z minulých ročníkov súťaže a bližšie informácie si môžete pozrieť tu: