• Výsledky súťaže Hovorme o jedle

• Sútaž "Hovorme o jedle"  mala tri hodnotiace úrovne.
            Naša škola sa umiestnila v zlatom pásme, kde sú zaradené školy v SR s najvyšším počtom bodov, teda najúspešnejšie.

Školy umiestnené v zlatom pásme si môžete pozrieť na tomto odkaze:
            Kliknite sem pre otvorenie tabuľky hodnotení.

Základnú stránku celého projektu si môžte pozrieť tu.

• Hovorme o jedle

• Od 13. 10 do 17. 10. 2014 prebiehala na našej škole súťaž Hovorme o jedle. Vyhlasovateľom súťaže bola Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora v spolupráci s Centrom rozvoja znalostí o potravinách pod záštitou Ministerstva školstva a Ministerstva pôdohospodárstva. Viac informácii o súťaži si nájdete na stránke www.opotravinach.sk.

V rámci súťaže prebiehali na škole aktivity súvisiace s vyhlásenými dennými témami:

13. 10. Chlieb, pečivo, obilininy, cestoviny

14. 10. Zelenina a ovocie

15. 10. Mlieko a mliečne a mliečne výrobky

16. 10. Bezpečné skladovanie a príprava jedla

17. 10. Zdravý aktívny životný štýl

Žiaci počas celého týždňa absolvovali rôzne tvorivé úlohy, kvízy, testy, praktické úlohy, didaktické hry, exkurziu a prezentácie súvisiace s dennnými témami, za ktoré mohli získať žetóny. V piatok boli vyhodnotení najúspešnejší žiaci v rámci každej triedy a všetci žiaci školy získali certifikát o absolvovaní súťaže. Fotografie  z akcie si môžete pozrieť vo fotoalbume.

Poďakovanie patrí pani učiteľkám a pani vychovávateľke, ktoré pripravili pre žiakov množstvo zaujímavých a hlavne praktických aktivít, kde si žiaci mohli vyskúšať a preveriť svoje zručnosti. Ďakujeme aj pani školníčke a upratovačke, ktoré taktiež prispeli k úspešnému priebehu celej súťaže.

Držte nám všetci palce a možno sa nám ujde aj nejaká pekná cena :-)

• Vznik tejto www stránky

• Stránka našej školy je konečne na internete. Nájdete tu množstvo rôznych funkcií a zaujímavostí. Zoznamy žiakov, tried, učiteľov, rozvrhy, aktuálne suplovania a množstvo iných údajov.