• Divadelné predstavenie

• Dňa 28.09.2022 sa žiaci 2. - 4. ročníka zúčastnili na divadelnom predstavení v anglickom jazyku Lazy goat v kine Scala. Predstavenie ich veľmi zaujalo, zapájali sa do deja príbehu a zaspievali si veselé pesničky. Po predstavení sa prešli s učiteľkami po Hlavnej ulici  a navštívili Okresnú knižnicu Slniečko. Bola pre nich pripravená beseda o knihách, o detskej literatúre a pozreli si výstavu Daniela Heviera.

• BIELA PASTELKA

• Vážení rodičia, milí naši žiaci !

Zajtrajší deň 23.09.2022  je dňom BIELEJ PASTELKY. Biela pastelka je verejná zbierka, ktorá vznikla v roku 2002, takže už 21 rokov pomáha ľuďom so zrakovým postihnutím, teda nevidiacim a slabozrakým. Táto zbierka patrí k najväčším a najdôveryhodnejším zbierkam na Slovensku. Jej organizátorom je Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska.

Zakúpením symbolickej pastelky, ľubovoľným príspevkom do zbierkovej pokladničky urobíte veľkú vec - pomáhate niekomu zmeniť život k lepšiemu.

Žiaci zajtra budú môcť prispieť do takejto pokladničky v našej škole. Vyzbierané peniaze budú poukázané na účet Únie nevidiacich a slabozrakých Slovenska

Ďakujeme za každý príspevok.

• Riaditeľka ZŠ Víťaz oznamuje, že v zmysle §150 ods. 5 zákona č. 245/2008 o výchove a vzdelávaní (školský zákon) budú mať dňa 16.09.2022  žiaci základnej školy riaditeľské voľno z organizačných a prevádzkových dôvodov. Činnosť ŠKD taktiež nebude.

V školskej jedálni sa nevarí, žiaci sú automaticky vyhlásení z obedov.

• Otvorenie šk. roka 2022/23

Vážení rodičia, milí žiaci,

slávnostné otvorenie školského roka 2022/23 sa uskutoční v pondelok 5.9.2022 o 8:30 hod. na školskom dvore.

Žiaci 2. - 4. ročníka po slávnostnom otvorení na školskom dvore dostanú základné pokyny od svojich triednych učiteľov  a prváci sa presunú do triedy. Prváci si prinesú aj aktovky.

Dňa 04.09.2022 vyplní rodič na EduPage Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti.

Obedy v školskej jedálni sa budú vydávať od 06.09.2022.

Činnosť ŠKD začína prevádzku od 06.09.2022.

Tešíme sa na Vás.